Zespół

Szybki kontakt

mareklamczyk

Marek Lamczyk
adwokat

Założyciel kancelarii. Studia prawnicze ukończył w 2004 roku na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu . Po odbyciu aplikacji adwokackiej wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.
W pracy zawodowej koncentruje się na zagadnieniach prawa karnego i cywilnego. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań w sprawach nieletnich oraz w reprezentowaniu klientów w sprawach rodzinnych. Prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego. Świadczy pomoc prawną w języku polskim i angielskim. W czasie wolnym uprawia turystykę górską.

piotrborysiak

Piotr Borysiak
radca prawny

Studia prawnicze ukończył w 2004 r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.
Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i prawie pracy. Posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu procedury zakładaniu spółek, rejestracji zmian spółek, a także w zakresie przekształceń i połączeń spółek.
Autor licznych publikacji z zakresu prawa budowlanego i prawa obrotu nieruchomościami. Świadczy pomoc prawną w języku polskim i angielskim. W wolnych chwilach grywa na wiolonczeli lub oddaje się lekturze dobrej książki.

bartoszchełmiński

Bartosz Chełmiński
doradca prawny

Specjalizuje się w obsłudze  podmiotów gospodarczych w zakresie procesów marketingowych oraz inwestycyjnych, w tym w postępowaniach z zakresu pozyskiwania środków pomocy z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej oraz sporach z instytucjami wdrażającymi fundusze w przypadkach odmowy przyznania dotacji.
Zajmuje się tworzeniem długoterminowych planów kapitałowych. Posiada certyfikat doradcy finansowego. W ramach współpracy zespołu kancelarii, uczestniczy także w pracach związanych z prowadzeniem postępowań o odszkodowania oraz zadośćuczenienia z tytułu chorób zawodowych. W czasie wolnym od obowiązków interesuje się muzyką oraz motoryzacją.

*