Oferta

Szybki kontakt

Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy klientów indywidualnych i przedsiębiorców. W zakres świadczonych przez Kancelarię usług wchodzi reprezentacja klientów przed sądami powszechnymi, organami administracyjnymi, organami prokuratury, organami egzekucyjnymi i podatkowymi. Adwokat Marek Lamczyk posiada bogate doświadczenie jako obrońca w postępowaniach karnych i w sprawach przestępczości nieletnich. Ze względu na skuteczność działań cieszy się wśród klientów bardzo pozytywną opinią.

Kancelaria Adwokacka zajmuje się doradztwem prawnym i prowadzeniem postępowań w sprawach rodzinnych takich jak sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dziećmi, podział majątku, rozdzielność majątkową.

Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. W tym zakresie Kancelaria zajmuje się sporządzaniem i opiniowaniem umów, bieżącym doradztwem prawnym. Uczestniczy w charakterze doradczym w negocjacjach z kontrahentami biznesowymi. Występuje w sądach cywilnych i sądach pracy reprezentując swych klientów w sposób profesjonalny i z najwyższym zaangażowaniem. W imieniu klientów zajmuje się z sukcesami windykacją zaległych należności, w postępowania sądowych, egzekucyjnych i upadłościowych.

Kancelaria doradza w sprawach wyboru odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmuje się rejestracją spółek prawa handlowego w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz rejestracją zmian zaistniałych w spółkach.